CATERING DIETETYCZNY 4 Box Z KRAKOWA Fit PYSZNA DIETA Z DOSTAWĄ Smacznie Zdrowo Na czas

Catering dietetyczny Box 4 Fit

Chcesz zacząć zdrowo się odżywiać i nieco schudnąć? A może zamierzasz zrobić życiową formę i musisz pilnować kalorii? Nasz catering dietetyczny Kraków jest czymś, co Ci w tym pomoże. Niezależnie od założonego celu znajdziesz u nas rodzaj diety i wersję kaloryczną dopasowaną do Twoich potrzeb. Zamów catering do domu Kraków i dołącz do grona zadowolonych klientów Box 4 Fit.

Catering dietetyczny Kraków dla każdego!

Box 4 Fit catering Kraków to dieta pudełkowa, która trafia w każde gusta! Oferujemy różne jadłospisy, wśród których znajdziesz m.in.:

  • dietę standard,
  • office box,
  • catering bez glutenu i laktozy,
  • catering wegetariański Kraków,
  • obiady Kraków,

Warto zaznaczyć, że nasza tania dieta pudełkowa Kraków składa się z 5 pełnowartościowych posiłków bogatych w zdrowe jedzenie. Do Twojego wyboru jest jednak również typowy catering obiadowy Kraków. Na naszej stronie możesz zamówić obiady na dowóz w Krakowie. Składają się one z 2 dań (zupa + II danie) w wersji standardowej lub wege.

Jedzenie pudełkowe Kraków prosto pod Twoje drzwi

Jeśli chodzi o nasz zdrowy catering Kraków jest miastem, w którym opanowaliśmy transport na bardzo wysokim poziomie. Każda dieta do domu Kraków trafia pod drzwi naszych klientów wczesnym rankiem, zanim ruszą oni do pracy. Do Twojego wyboru jest dostawa przed godz. 6 oraz 8. Dbamy o to, żeby nasze jedzenie dietetyczne Kraków było szczelnie zapakowane i zachowało świeżość na cały dzień. Jeśli catering codzienny Kraków, to tylko Box 4 Fit! Zapraszamy!

Obiady BOX4FIT

Obiady

Dwudaniowy zdrowy posiłek (zupa + II danie) z bezpieczną dostawą do domu lub pracy! W wariantach wegetariańskiej oraz standard.

Dieta Office Box

Office Box

Nowość w Krakowie!

Office box to idealny zestaw zdrowych i pełnowartościowych posiłków do pracy, który zawiera śniadanie, II śniadanie i obiad – razem 1500 kcal.

DLACZEGO
BOX 4 FIT ?

To proste na jedzeniu znamy się najlepiej!

Lubimy to co robimy, więc posiłki tworzymy z pasją.

Box 4 Fit Catering
Box 4 Fit Diety Kraków

Zróżnicowany wybór diet pozwala każdemu na odnalezienie zbilansowanej diety dostosowanej do stylu życia i upodobań kulinarnych.

Zdrowy i smaczny catering dietetyczny z dostawą pod Twoje drzwi to MY !

Zapoznaj się z naszymi dietami

Jesteśmy na Facebooku