Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

 • Dieta bez laktozy

  Dieta skierowana jest do osób z nietolerancją glutenu i laktozy. W naszym menu korzystamy z zamienników, które pozwalają ograniczyć występowanie alergenów w posiłkach. Dieta skomponowana jest w taki sposób, aby dostarczyć wszystkich niezbędnych minerałów i witamin w 4 posiłkach w dwóch wariantach kaloryczności: 1800 kcal oraz 2500 kcal

  *W diecie bezglutenowej mogą pojawić się  śladowe ilości glutenu w posiłkach więc nie jest ona skierowana do osób chorych na celiakię.

  ___
  Okolice Krakowa
  (Sprawdź strefę dostaw )
  m.in. Skawina, Michałowice, Siercze, Zabierzów
  ← Zmień lokalizację 

  48.00 1,788.00 
  Wybierz opcje
 • Dieta Standard

  Dieta dla osób, które nie cierpią na żadne alergie i nietolerancje pokarmowe (np. gluten, laktoza) i marzą o idealnej sylwetce i wyrobieniu dobrych nawyków żywieniowych. Menu jest stworzone dla wszystkożerców i uwzględnia produkty zarówno zwierzęce jak i roślinne tj: drób, wieprzowina, ryby, jaja, produkty zbożowe, kasze, warzywa i owoce.

  Dieta przygotowana jest na bazie naturalnych produktów skomponowanych w smaczne i pełnowartościowe dania. Dostępna jest w czterech wariantach kalorycznych: 1000 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal oraz 2500 kcal.

  ___
  Okolice Krakowa
  (Sprawdź strefę dostaw )
  mi.n. Skawina, Michałowice, Siercze, Zabierzów
  ← Zmień lokalizację 

  43.00 1,774.00 
  Wybierz opcje
 • Dieta Wegetariańska

  Dieta dla osób, które nie jedzą mięsa, ale przewidują w swoim jadłospisie ryby i owoce morza. Opiera się na całej gamie produktów roślinnych: warzywach, strączkach, kaszach i owocach. Posiłki zostały odpowiednio zbilansowanie, aby zapewnić niezbędne składniki odżywcze.

  Dieta obejmuje różnorodne i smaczne posiłki. Do wyboru warianty o kaloryczności 1000 kcal, 1500 kcal, 2000 kcal oraz 2500 kcal

  ___
  Okolice Krakowa
  (Sprawdź strefę dostaw )
  m.in. Skawina, Michałowice, Siercza, Zabierzów
  ← Zmień lokalizację 

  43.00 1,700.00 
  Wybierz opcje